O společnosti W a Weinzettl, s.r.o.

HISTORIE

Začátky dnes velmi úspěšné společnosti W a Weinzettl, s.r.o. byly velmi prosté. Zakladatel firmy Petr Weinzettl st. načerpal zkušenosti u rakouské firmy, zabývající se výrobou a montáží dřevostaveb a samozřejmě i interiérových dveří. V roce 1994 si otevřel společně se svým synem první prodejnu zabývající se nákupem a prodejem interiérových dveří a zárubní.  Od roku 1996 firma začala dovážet dveře a zárubně od německé firmy PRÜM - Türdesign GmbH, která se řadí mezi největší výrobce dveří v Německu.

Avšak z důvodu stále se zvyšující poptávky po rozšíření dosavadní nabídky interiérových dveří jsme začali hledat dalšího dodavatele kvalitních interiérových dveří, kdy po dlouhém hledání volba padla na slovinskou firmu LIP BLED d.o.o. Naše spolupráce s dodavatelem dveří lipbled,  firmou LIP BLED d.o.o. začala v roce 2012. Firma LIP BLED d.o.o. se řadí mezi největší výrobce dveří ve Slovinsku a její historie se datuje od roku 1948.

SOUČASNOST

V dnešní době se stal dovoz dveří a jejich prodej v České republice prioritní činností naší firmy. Disponujeme velkým skladem v sídle společnosti    v Soběslavi, odkud distribuujeme dveře a zárubně na český trh přes naše vlastní vzorkové prodejny v Praze, Brně, Ostravě, Táboře, Bratislavě a obchodní partnery v různých regionech ČR.

Snažíme se, aby si dveře od našich dodavatelů našly co nejvíce spokojených zákazníků na našem trhu. Zvládneme jakékoli technické detaily, aby vše sloužilo k Vaší plné spokojenosti.